Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-07M18-5PA
2M805-003-07M18-5PA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-07M18-5PA
Brief Description
M805 5C 5#12 PIN RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-07M18-5PA.pdf
Availability of 2M805-003-07M18-5PA
QUANTITY
2M805-003-07M18-5PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-07M18-5PA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-07M18-5PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-07M18-5PA
Related Links2M805-003, 2M805-003-07M18-5PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M805-003-07M18-5PA Details Description
Related parts for 2M805-003-07M18-5PA
CONN D-SUB PLUG 9POS W/O CONTACT datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS 3.96MM R/A GOLD datasheet.pdf
CABLE STEREO 3.5MM MALE-MALE 2M datasheet.pdf
CAP CER 100PF 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 datasheet.pdf
IC TRANSCVR BI-DIR 8BIT 20SOIC datasheet.pdf
CABLE 36CKT IPASS W/SLEEVE 0.6M datasheet.pdf
RES 11.1 OHM 7W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC REG BUCK 2.5V 2A SYNC 14TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
Ceramic Capacitors 39PF 500V 5% NP0 1210 datasheet.pdf