Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-07ZNU15-220SA
2M805-003-07ZNU15-220SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-07ZNU15-220SA
Brief Description
M805 20C 20#20HD SKT RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-07ZNU15-220SA.pdf
Availability of 2M805-003-07ZNU15-220SA
QUANTITY
2M805-003-07ZNU15-220SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-07ZNU15-220SA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-07ZNU15-220SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-07ZNU15-220SA
2M805-003-07ZNU15-220SA Details Description
Related parts for 2M805-003-07ZNU15-220SA
CONN EDGECARD 86POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
MOTOR BLDC GEAR IC KEY 80W 24V datasheet.pdf
RES 1.56K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 39 OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 91K OHM 1% 0.4W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 910UH 28MA 72 OHM TH datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 3W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 20W datasheet.pdf