Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-07ZNU18-235SA
2M805-003-07ZNU18-235SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-07ZNU18-235SA
Brief Description
M805 35C 35#20HD SKT RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-07ZNU18-235SA.pdf
Availability of 2M805-003-07ZNU18-235SA
QUANTITY
2M805-003-07ZNU18-235SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-07ZNU18-235SA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-07ZNU18-235SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-07ZNU18-235SA
2M805-003-07ZNU18-235SA Details Description
Related parts for 2M805-003-07ZNU18-235SA
CONN RCPT HOUSING 6POS NATURAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 43POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMC datasheet.pdf
FIXED IND 820NH 13A 8 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
Connector Receptacle 16 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
TERMINAL TEST ADAPTER datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR datasheet.pdf
DIODE ZENER 62V 1W DO204AL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf