Littelfuse 3.0SMC24A
3.0SMC24A picture photo
Mfg. Part Number
3.0SMC24A
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TVS MIN 25KW 28.1V 5%UNI DO-214
Datasheet Download
3.0SMC24A.pdf
Availability of 3.0SMC24A
QUANTITY
3.0SMC24A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3.0SMC24A
Internal Part NumberEIS-3.0SMC24A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3.0SMC24A
Related Links3.0S, 3.0SMC24A Datasheet, Littelfuse Distributor
3.0SMC24A Details Description
Related parts for 3.0SMC24A
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 16V 20% RADIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 05VIN +/-24VOUT datasheet.pdf
Crystal 26.0000MHz 30ppm 20pF 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL R/A 5POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
PNL MNT RED QUICK CONNECT datasheet.pdf
RES 115 OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 100K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS datasheet.pdf