Eaton (formerly Cooper Bussmann) 3.6WKFHO315
3.6WKFHO315 picture photo
Mfg. Part Number
3.6WKFHO315
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 3.6KV 315A M/S 1212
Datasheet Download
3.6WKFHO315.pdf
Availability of 3.6WKFHO315
QUANTITY
3.6WKFHO315 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3.6WKFHO315
Internal Part NumberEIS-3.6WKFHO315
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3.6WKFHO315
Related Links3.6WK, 3.6WKFHO315 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
3.6WKFHO315 Details Description
Related parts for 3.6WKFHO315
JUMPER-H1500TR/A3048L/H1500TR12" datasheet.pdf
IC OPAMP GP 350KHZ RRO SC70-5 datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X38.4MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 1A TO220AB datasheet.pdf
CONN HDR 2MM VRT SHLD 14PS AU/SN datasheet.pdf
CAP CER 0.082UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V Z5U AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf