Conec 3013W3PAM62A10X
3013W3PAM62A10X picture photo
Mfg. Part Number
3013W3PAM62A10X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
13W3 M S.C 20A POWER THRU HOLE
Datasheet Download
3013W3PAM62A10X.pdf
Availability of 3013W3PAM62A10X
QUANTITY
3013W3PAM62A10X Order Process
Ship out your order
Specifications of 3013W3PAM62A10X
Internal Part NumberEIS-3013W3PAM62A10X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3013W3PAM62A10X
Related Links3013W3P, 3013W3PAM62A10X Datasheet, Conec Distributor
3013W3PAM62A10X Details Description
Related parts for 3013W3PAM62A10X
IC FPGA 180 I/O 256PBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT datasheet.pdf
RES SMD 2.61 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES 1.2K OHM 35W 1% TO220 datasheet.pdf
IC PWM/SENSEFET SMPS TO-220F-6L datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 105K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf