Conec 3013W3PAN99A10X
3013W3PAN99A10X picture photo
Mfg. Part Number
3013W3PAN99A10X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
CONN PLUG 13W3 M WIRE WRAP
Datasheet Download
3013W3PAN99A10X.pdf
Availability of 3013W3PAN99A10X
QUANTITY
3013W3PAN99A10X Order Process
Ship out your order
Specifications of 3013W3PAN99A10X
Internal Part NumberEIS-3013W3PAN99A10X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3013W3PAN99A10X
Related Links3013W3P, 3013W3PAN99A10X Datasheet, Conec Distributor
3013W3PAN99A10X Details Description
Related parts for 3013W3PAN99A10X
Connector Receptacle 12 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CORD COIL DBL END 6-6 BLACK 10' datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ 8SOIC datasheet.pdf
SENSOR 750PSI M10-1.0 6G .5-4.5V datasheet.pdf
IC DAC 10BIT SER 16-MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.3A 8VSSOP datasheet.pdf
CABLE 5 POS MALE/WIRES500MM datasheet.pdf
Connector Header 66 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf