TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 301A028-25S-0
301A028-25S-0 picture photo
Mfg. Part Number
301A028-25S-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
301A028-25S-0.pdf
Availability of 301A028-25S-0
QUANTITY
301A028-25S-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 301A028-25S-0
Internal Part NumberEIS-301A028-25S-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)301A028-25S-0
301A028-25S-0 Details Description
Related parts for 301A028-25S-0
CONVE DC/DC 0.75 3.63V @ 16A SIP datasheet.pdf
CONN TERM SPADE UNINS 12-10 #8 datasheet.pdf
IC ECONOSCILL 3.3V SS 8-USOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 5POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CAP CER 18PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS SKT datasheet.pdf
Connector Socket 40 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 24POS SMD datasheet.pdf