Conec 3027W2PAM63A10X
3027W2PAM63A10X picture photo
Mfg. Part Number
3027W2PAM63A10X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
27W2 M SOLDER CUP 30 AMP POWER
Datasheet Download
3027W2PAM63A10X.pdf
Availability of 3027W2PAM63A10X
QUANTITY
3027W2PAM63A10X Order Process
Ship out your order
Specifications of 3027W2PAM63A10X
Internal Part NumberEIS-3027W2PAM63A10X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3027W2PAM63A10X
Related Links3027W2P, 3027W2PAM63A10X Datasheet, Conec Distributor
3027W2PAM63A10X Details Description
Related parts for 3027W2PAM63A10X
SWITCH VOLT-SELECT PNL MNT 6POS datasheet.pdf
IC PROM SER 5000 I-TEMP 8-DIP datasheet.pdf
FUSE CERM 1.6A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 3A TO-220F datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TRIMMER 220 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 3.35V 600W datasheet.pdf
RES SMD 1.58M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144QFP datasheet.pdf
CAP POLYMER 270UF 20% 10V T/H datasheet.pdf