TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 302A823-25-07/225-0
302A823-25-07/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
302A823-25-07/225-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
302A823-25-07/225-0.pdf
Availability of 302A823-25-07/225-0
QUANTITY
302A823-25-07/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 302A823-25-07/225-0
Internal Part NumberEIS-302A823-25-07/225-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)302A823-25-07/225-0
302A823-25-07/225-0 Details Description
Related parts for 302A823-25-07/225-0
CONN FPC BOTTOM 60POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
HEX KEY L SHAPE 5MM 6.22" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC DAC 12BIT W/REF 20-SOIC datasheet.pdf
IC MPU SUPERVISOR SOT23-5 datasheet.pdf
OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
MEMORY CARD COMPACTFLASH 512MB datasheet.pdf
CONN HEADER 25POS .100" STACKER datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 10SKT SLD CUP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf