Conec 302W2CSXX99H20X
302W2CSXX99H20X picture photo
Mfg. Part Number
302W2CSXX99H20X
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Brief Description
CONN SOCKET 2W2C F
Datasheet Download
302W2CSXX99H20X.pdf
Availability of 302W2CSXX99H20X
QUANTITY
302W2CSXX99H20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 302W2CSXX99H20X
Internal Part NumberEIS-302W2CSXX99H20X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)302W2CSXX99H20X
Related Links302W2CS, 302W2CSXX99H20X Datasheet, Conec Distributor
302W2CSXX99H20X Details Description
Related parts for 302W2CSXX99H20X
IC OPAMP GP 237KHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
CABLE TIE INTERMED YLW 5.6" datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SENS PROX 3-WIRE NPN-NC SHIELD datasheet.pdf
CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
LED YELLOW CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 200MW 1005 datasheet.pdf
KIT DEV XBEE ZB USB datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 28POS SNGL PCB datasheet.pdf
Connector Receptacle 68 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf