Vishay/Sprague 30D106M160DC5A
30D106M160DC5A picture photo
Mfg. Part Number
30D106M160DC5A
Brief Description
10UF 160V 9.5X20.5 105C AXI
Datasheet Download
30D106M160DC5A.pdf
Availability of 30D106M160DC5A
QUANTITY
30D106M160DC5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 30D106M160DC5A
Internal Part NumberEIS-30D106M160DC5A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package430
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)30D106M160DC5A
Related Links30D106M, 30D106M160DC5A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
30D106M160DC5A Details Description
Related parts for 30D106M160DC5A
CONN HDR XA 9POS 2.5MM TIN SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
HI-TECH FOR DSPIC/PIC24 datasheet.pdf
SENSOR HOTPOT 10K OHM 12.5MM datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
STANDARD CAMERA CABLE, 2M datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM datasheet.pdf
DIGITAL MOD 8PORT 14IN 2OUT PNP datasheet.pdf
RES 59 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 120UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 38POS .100 L.210 datasheet.pdf