Vishay/Sprague 30D108M063GK2A
30D108M063GK2A picture photo
Mfg. Part Number
30D108M063GK2A
Brief Description
1000UF 63V 16X44.5 105C AXI
Datasheet Download
30D108M063GK2A.pdf
Availability of 30D108M063GK2A
QUANTITY
30D108M063GK2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 30D108M063GK2A
Internal Part NumberEIS-30D108M063GK2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package231
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)30D108M063GK2A
Related Links30D108M, 30D108M063GK2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
30D108M063GK2A Details Description
Related parts for 30D108M063GK2A
IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP datasheet.pdf
TAPE SEALING HI-PERFORM 48MMX50M datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS VERT GOLD datasheet.pdf
MODULE DDR-400 512MB 184-DIMM datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 26 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
PLUG TERM BLOCK 3POS 5.08MM datasheet.pdf
RES 6.42 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
PRESSURE SENSOR datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 34POS datasheet.pdf