Vishay/Sprague 30D185M250BB2A
30D185M250BB2A picture photo
Mfg. Part Number
30D185M250BB2A
Brief Description
1.8UF 250V 6.3X17.5 105C AXI
Datasheet Download
30D185M250BB2A.pdf
Availability of 30D185M250BB2A
QUANTITY
30D185M250BB2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 30D185M250BB2A
Internal Part NumberEIS-30D185M250BB2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package560
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)30D185M250BB2A
Related Links30D185M, 30D185M250BB2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
30D185M250BB2A Details Description
Related parts for 30D185M250BB2A
TRANS PNP 30V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
IC MOSFET DVR N-CH SINGLE 8-MSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 12VIN 12VOUT datasheet.pdf
RES SMD 4.7M OHM 5% 1W 2010 datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 4V 20% 1410 datasheet.pdf
CAP CER 10PF 440VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
FUSE MEGA 32V LOW TEMP 275A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf
CONN PLUG 21POS CABLE SKT datasheet.pdf