Vishay/Sprague 30D405G050BA5A
30D405G050BA5A picture photo
Mfg. Part Number
30D405G050BA5A
Brief Description
4UF 50V 6.3X13 105C AXI
Datasheet Download
30D405G050BA5A.pdf
Availability of 30D405G050BA5A
QUANTITY
30D405G050BA5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 30D405G050BA5A
Internal Part NumberEIS-30D405G050BA5A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package470
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)30D405G050BA5A
Related Links30D405G, 30D405G050BA5A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
30D405G050BA5A Details Description
Related parts for 30D405G050BA5A
XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE datasheet.pdf
IC DAC 8BIT DUAL MULT 20-DIP datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 18POS datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 4A 125VAC 2SMD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 26.5V datasheet.pdf
RES SMD 118K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
RES 665K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 64POS SNGL PCB datasheet.pdf
OSC MEMS PROG datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 29POS PIN datasheet.pdf