Vishay/Sprague 30D476M063CC5A
30D476M063CC5A picture photo
Mfg. Part Number
30D476M063CC5A
Brief Description
47UF 63V 8X20.5 105C AXI
Datasheet Download
30D476M063CC5A.pdf
Availability of 30D476M063CC5A
QUANTITY
30D476M063CC5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 30D476M063CC5A
Internal Part NumberEIS-30D476M063CC5A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package410
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)30D476M063CC5A
Related Links30D476M, 30D476M063CC5A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
30D476M063CC5A Details Description
Related parts for 30D476M063CC5A
Connector Receptacle 18 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
RES SMD 432 OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
SWITCH DIP 2POS RIGHT ANGLE GOLD datasheet.pdf
TRAY BDHNDLR 23-1/2X13-3/8X2-1/8 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 90POS R/A .050 DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 22POS SKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 500W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156" datasheet.pdf