Vishay/Sprague 30DT106M035BB5
30DT106M035BB5 picture photo
Mfg. Part Number
30DT106M035BB5
Brief Description
10UF 35V 6.6X20.6 105C AXI
Datasheet Download
30DT106M035BB5.pdf
Availability of 30DT106M035BB5
QUANTITY
30DT106M035BB5 Order Process
Ship out your order
Specifications of 30DT106M035BB5
Internal Part NumberEIS-30DT106M035BB5
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package420
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)30DT106M035BB5
Related Links30DT106, 30DT106M035BB5 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
30DT106M035BB5 Details Description
Related parts for 30DT106M035BB5
FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 100PF 1KV NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 102 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX datasheet.pdf
CONN RCPT 60POS datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 622.08MHZ LVDS SMD datasheet.pdf