E-T-A 3120-F313-P7T1-W02F-4A
3120-F313-P7T1-W02F-4A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F313-P7T1-W02F-4A
Brief Description
CIR BRKR THRM 4A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F313-P7T1-W02F-4A.pdf
Availability of 3120-F313-P7T1-W02F-4A
QUANTITY
3120-F313-P7T1-W02F-4A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F313-P7T1-W02F-4A
Internal Part NumberEIS-3120-F313-P7T1-W02F-4A
Breaker TypeThermal
Current Rating4A
Voltage Rating - AC250V
Actuator TypeRocker
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F313-P7T1-W02F-4A
Related Links3120-F313-P, 3120-F313-P7T1-W02F-4A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F313-P7T1-W02F-4A Details Description
Related parts for 3120-F313-P7T1-W02F-4A
IC CRIMZON Z8 MCU OTP 8K 28SSOP datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
QUICKIE* HEADER datasheet.pdf
RELAY RF SPDT 10MA 5V datasheet.pdf
LED WHITE CLEAR 0805 SMD datasheet.pdf
FUSE AUTOMOTIVE 40A AUTO LINK datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.604 OHM 1% 5W datasheet.pdf
CAP TANT 0.56UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 500W datasheet.pdf
Ceramic Capacitors 240PF 100V 5% NP0 1210 datasheet.pdf