E-T-A 3120-F321-P7T1-W01D-3.5A
3120-F321-P7T1-W01D-3.5A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F321-P7T1-W01D-3.5A
Brief Description
CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F321-P7T1-W01D-3.5A.pdf
Availability of 3120-F321-P7T1-W01D-3.5A
QUANTITY
3120-F321-P7T1-W01D-3.5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F321-P7T1-W01D-3.5A
Internal Part NumberEIS-3120-F321-P7T1-W01D-3.5A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Breaker TypeThermal
Current Rating3.5A
Voltage Rating - AC250V
Voltage Rating - DC50V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F321-P7T1-W01D-3.5A
Related Links3120-F321-P7, 3120-F321-P7T1-W01D-3.5A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F321-P7T1-W01D-3.5A Details Description
Related parts for 3120-F321-P7T1-W01D-3.5A
SW SPDT 1A LEVER PCB TH 125V datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 50V 20% 2917 datasheet.pdf
IC SRAM 256KBIT 25NS 24DIP datasheet.pdf
RES 150 OHM 4W 5% RADIAL datasheet.pdf
5MM EUROBLOCK PC STR BLK 19POS datasheet.pdf
CAP TANT 0.39UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 7.5A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 47UF 25V X7S RADIAL datasheet.pdf
CRYSTAL 52.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 0.0015UF 5% 1600VDC AXI datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS SKT datasheet.pdf