E-T-A 3120-F321-P7T1-W16HT4-15A
3120-F321-P7T1-W16HT4-15A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F321-P7T1-W16HT4-15A
Brief Description
CIR BRKR THRM 15A
Datasheet Download
3120-F321-P7T1-W16HT4-15A.pdf
Availability of 3120-F321-P7T1-W16HT4-15A
QUANTITY
3120-F321-P7T1-W16HT4-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F321-P7T1-W16HT4-15A
Internal Part NumberEIS-3120-F321-P7T1-W16HT4-15A
Breaker TypeThermal
Current Rating15A
Voltage Rating - AC240V
Actuator TypeRocker
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F321-P7T1-W16HT4-15A
Related Links3120-F321-P7, 3120-F321-P7T1-W16HT4-15A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F321-P7T1-W16HT4-15A Details Description
Related parts for 3120-F321-P7T1-W16HT4-15A
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 100MA 2.5 OHM datasheet.pdf
TERM BLOCK 5POS SIDE ENT 3.81MM datasheet.pdf
RES 47 OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4300K 2SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 48POS datasheet.pdf
DIODE ZENER 150V 1.25W DO213AB datasheet.pdf