E-T-A 3120-F323-P7T1-W02D-12A
3120-F323-P7T1-W02D-12A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F323-P7T1-W02D-12A
Brief Description
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F323-P7T1-W02D-12A.pdf
Availability of 3120-F323-P7T1-W02D-12A
QUANTITY
3120-F323-P7T1-W02D-12A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F323-P7T1-W02D-12A
Internal Part NumberEIS-3120-F323-P7T1-W02D-12A
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Breaker TypeThermal
Current Rating12A
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F323-P7T1-W02D-12A
Related Links3120-F323-P, 3120-F323-P7T1-W02D-12A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F323-P7T1-W02D-12A Details Description
Related parts for 3120-F323-P7T1-W02D-12A
IC VREF SERIES 5V 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 14.3KOHM 0.5% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER GH SIDE 6POS 1.25MM datasheet.pdf
OPTOISO 5KV DARL W/BASE 8SMD datasheet.pdf
FUSE AUTOMOTIVE 20A 32VDC BLADE datasheet.pdf
RES 3.65K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 475MA 560 MOHM datasheet.pdf
RES 0.5 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf