E-T-A 3120-F323-P7T1-W02D-2.5A
3120-F323-P7T1-W02D-2.5A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F323-P7T1-W02D-2.5A
Brief Description
CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F323-P7T1-W02D-2.5A.pdf
Availability of 3120-F323-P7T1-W02D-2.5A
QUANTITY
3120-F323-P7T1-W02D-2.5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F323-P7T1-W02D-2.5A
Internal Part NumberEIS-3120-F323-P7T1-W02D-2.5A
Breaker TypeThermal
Current Rating2.5A
Actuator TypeRocker
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F323-P7T1-W02D-2.5A
Related Links3120-F323-P7, 3120-F323-P7T1-W02D-2.5A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F323-P7T1-W02D-2.5A Details Description
Related parts for 3120-F323-P7T1-W02D-2.5A
RES SMD 536K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
GDT 110V 20KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
CONN RECT TONGUE 22-16AWG #2 datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 50 OHM 5% 1/2W 1308 datasheet.pdf
RES 46.4 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 20% 15V AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
IC FLIP FLOP OCTAL D POS 20TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
Ultracompact Precision10 V/5 V/2.5 V/3.0 V Voltage References IC datasheet.pdf