E-T-A 3120-F324-P7T1-W01Q-3.5A
3120-F324-P7T1-W01Q-3.5A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F324-P7T1-W01Q-3.5A
Brief Description
CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F324-P7T1-W01Q-3.5A.pdf
Availability of 3120-F324-P7T1-W01Q-3.5A
QUANTITY
3120-F324-P7T1-W01Q-3.5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F324-P7T1-W01Q-3.5A
Internal Part NumberEIS-3120-F324-P7T1-W01Q-3.5A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Breaker TypeThermal
Current Rating3.5A
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F324-P7T1-W01Q-3.5A
Related Links3120-F324-P7, 3120-F324-P7T1-W01Q-3.5A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F324-P7T1-W01Q-3.5A Details Description
Related parts for 3120-F324-P7T1-W01Q-3.5A
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V datasheet.pdf
TERM BLOCK PCB 5.08MM 8POS BK datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 128KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
IC SRAM 1MBIT 15NS 44SOJ datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 18-22 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
LED YELLOW-GRN CLEAR 2SMD datasheet.pdf
RES 69 OHM 1W 0.5% RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.0013UF 5% 2000VDC AXI datasheet.pdf