E-T-A 3120-F324-P7T1-W02L-10A
3120-F324-P7T1-W02L-10A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F324-P7T1-W02L-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A
Datasheet Download
3120-F324-P7T1-W02L-10A.pdf
Availability of 3120-F324-P7T1-W02L-10A
QUANTITY
3120-F324-P7T1-W02L-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F324-P7T1-W02L-10A
Internal Part NumberEIS-3120-F324-P7T1-W02L-10A
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
Voltage Rating - AC240V
Voltage Rating - DC50V
Number of Poles2
Actuator TypeRocker
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F324-P7T1-W02L-10A
Related Links3120-F324-P, 3120-F324-P7T1-W02L-10A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F324-P7T1-W02L-10A Details Description
Related parts for 3120-F324-P7T1-W02L-10A
IGBT NPT BOOST CHOP 1200V 400A S datasheet.pdf
MOSFET N-CH ISOPLUS-247 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS IN-LINE SKT datasheet.pdf
RES 2 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
DSUB 25F CRIMP FLOA 50 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V Z5U AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS PIN datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 125V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP CER 680PF 10V X7R 0402 datasheet.pdf