E-T-A 3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A
Brief Description
CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A.pdf
Availability of 3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A
QUANTITY
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A
Internal Part NumberEIS-3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A
Breaker TypeThermal
Current Rating2.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A
Related Links3120-F52U-P7, 3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A Details Description
Related parts for 3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 220POS .030 METAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
DIRECTIONAL COUPLER 3550MHZ 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK RCPT 15POS R/A 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
Connector Socket 46 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN HDR SNGL 0.100" SMT datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
DC/DC CONV 1W SMD SNG OUT datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC datasheet.pdf