E-T-A 3120-F52U-P7T1-W01F-6A
3120-F52U-P7T1-W01F-6A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F52U-P7T1-W01F-6A
Brief Description
CIR BRKR THRM 6A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F52U-P7T1-W01F-6A.pdf
Availability of 3120-F52U-P7T1-W01F-6A
QUANTITY
3120-F52U-P7T1-W01F-6A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F52U-P7T1-W01F-6A
Internal Part NumberEIS-3120-F52U-P7T1-W01F-6A
Breaker TypeThermal
Current Rating6A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F52U-P7T1-W01F-6A
Related Links3120-F52U-P, 3120-F52U-P7T1-W01F-6A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F52U-P7T1-W01F-6A Details Description
Related parts for 3120-F52U-P7T1-W01F-6A
CORD COIL DBL END 6-6 BLACK 5' datasheet.pdf
CONN TERM BLK PCB 7.62MM 3POS OR datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 28SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 18-75VIN 24VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
IC SENSOR INTERFACE ROTARY 8SOIC datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
MOTORIZED VRBLE TRANSF 560V 30A datasheet.pdf