E-T-A 3120-F551-A2T1-W02D-20A
3120-F551-A2T1-W02D-20A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F551-A2T1-W02D-20A
Brief Description
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F551-A2T1-W02D-20A.pdf
Availability of 3120-F551-A2T1-W02D-20A
QUANTITY
3120-F551-A2T1-W02D-20A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F551-A2T1-W02D-20A
Internal Part NumberEIS-3120-F551-A2T1-W02D-20A
Breaker TypeThermal
Current Rating20A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F551-A2T1-W02D-20A
Related Links3120-F551-A, 3120-F551-A2T1-W02D-20A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F551-A2T1-W02D-20A Details Description
Related parts for 3120-F551-A2T1-W02D-20A
IC MCU 8BIT 3KB OTP 18DIP datasheet.pdf
LED MINI BAYONET T3-1/4 14V RED datasheet.pdf
TRIAC 800V 25A TO220AB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RECEPT 110POS TYPE A R/A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
RES 113K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
CAP CER 10UF 50V X7R 1210 datasheet.pdf