E-T-A 3120-F554-P7T1-W02D-3.5A
3120-F554-P7T1-W02D-3.5A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F554-P7T1-W02D-3.5A
Brief Description
CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F554-P7T1-W02D-3.5A.pdf
Availability of 3120-F554-P7T1-W02D-3.5A
QUANTITY
3120-F554-P7T1-W02D-3.5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F554-P7T1-W02D-3.5A
Internal Part NumberEIS-3120-F554-P7T1-W02D-3.5A
Breaker TypeThermal
Current Rating3.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F554-P7T1-W02D-3.5A
Related Links3120-F554-P7, 3120-F554-P7T1-W02D-3.5A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F554-P7T1-W02D-3.5A Details Description
Related parts for 3120-F554-P7T1-W02D-3.5A
CONN PC PIN CIRC .125DIA TINLEAD datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE STR SOLDER datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 10MHZ SOT23-6 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 11POS WALL MT PINS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS SKT datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CAP CER 100PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
MICRO 9C S 36" WHT JACKP NI datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf