E-T-A 3120-F554-P7T1-W02L-20A
3120-F554-P7T1-W02L-20A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F554-P7T1-W02L-20A
Brief Description
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F554-P7T1-W02L-20A.pdf
Availability of 3120-F554-P7T1-W02L-20A
QUANTITY
3120-F554-P7T1-W02L-20A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F554-P7T1-W02L-20A
Internal Part NumberEIS-3120-F554-P7T1-W02L-20A
Breaker TypeThermal
Current Rating20A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F554-P7T1-W02L-20A
Related Links3120-F554-P, 3120-F554-P7T1-W02L-20A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F554-P7T1-W02L-20A Details Description
Related parts for 3120-F554-P7T1-W02L-20A
CONN HEADER R/A .100 14POS 30AU datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC SRAM 1MBIT 10NS 48FBGA datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 500MW SOD123 datasheet.pdf
RES 511 OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
RES 1.21 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
MODULE EVAL FOR OPA1S2385 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT PIN datasheet.pdf