E-T-A 3120-F623-P7T1-W14F-10A
3120-F623-P7T1-W14F-10A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F623-P7T1-W14F-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F623-P7T1-W14F-10A.pdf
Availability of 3120-F623-P7T1-W14F-10A
QUANTITY
3120-F623-P7T1-W14F-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F623-P7T1-W14F-10A
Internal Part NumberEIS-3120-F623-P7T1-W14F-10A
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F623-P7T1-W14F-10A
Related Links3120-F623-P, 3120-F623-P7T1-W14F-10A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F623-P7T1-W14F-10A Details Description
Related parts for 3120-F623-P7T1-W14F-10A
RES SMD 19.6OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 51PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS R/A T/H TIN datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 05VIN +/-3.3VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CBL ASSY PIGTAIL 12' NM NM datasheet.pdf
SENSOR 500PSIA 1/4 NPT W/TEMP datasheet.pdf
RES 800 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 348 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 1 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf