E-T-A 3130-F110-P7T1-W01Q-10A
3130-F110-P7T1-W01Q-10A picture photo
Mfg. Part Number
3130-F110-P7T1-W01Q-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3130-F110-P7T1-W01Q-10A.pdf
Availability of 3130-F110-P7T1-W01Q-10A
QUANTITY
3130-F110-P7T1-W01Q-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3130-F110-P7T1-W01Q-10A
Internal Part NumberEIS-3130-F110-P7T1-W01Q-10A
FamilyCircuit Breakers
Series3130-F
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3130-F110-P7T1-W01Q-10A
Related Links3130-F110-P, 3130-F110-P7T1-W01Q-10A Datasheet, E-T-A Distributor
3130-F110-P7T1-W01Q-10A Details Description
Related parts for 3130-F110-P7T1-W01Q-10A
STRAIN RELIEF 40 POS datasheet.pdf
RES SMD 0.2 OHM 1% 5W 4527 datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 256X9 20NS 32-TQFP datasheet.pdf
GDT 75V 20% 10KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
INPUT MODULE 4 ANALOG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 80V RADIAL datasheet.pdf
24AWG SFP+CABLE ASSY datasheet.pdf
3R RA REC STB 0GP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 32POS CABLE PIN datasheet.pdf
4.7UF 160V 8X11.5 85C RAD datasheet.pdf