E-T-A 3130-F110-P7T1-W02Q-1.5A
3130-F110-P7T1-W02Q-1.5A picture photo
Mfg. Part Number
3130-F110-P7T1-W02Q-1.5A
Brief Description
CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3130-F110-P7T1-W02Q-1.5A.pdf
Availability of 3130-F110-P7T1-W02Q-1.5A
QUANTITY
3130-F110-P7T1-W02Q-1.5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3130-F110-P7T1-W02Q-1.5A
Internal Part NumberEIS-3130-F110-P7T1-W02Q-1.5A
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyCircuit Breakers
Series3130
Breaker TypeThermal
Current Rating1.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3130-F110-P7T1-W02Q-1.5A
Related Links3130-F110-P7, 3130-F110-P7T1-W02Q-1.5A Datasheet, E-T-A Distributor
3130-F110-P7T1-W02Q-1.5A Details Description
Related parts for 3130-F110-P7T1-W02Q-1.5A
OPTOISO 3.75KV TRANS 4-MINI-FLAT datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 100W datasheet.pdf
CONN SHROUD STACKER 10 POS RA datasheet.pdf
LABEL ID PRODUCT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
SAW FILTER 303.825MHZ SM3030-6 datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23-3 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf