E-T-A 3130-F110-P7T1-W02Q-10A
3130-F110-P7T1-W02Q-10A picture photo
Mfg. Part Number
3130-F110-P7T1-W02Q-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3130-F110-P7T1-W02Q-10A.pdf
Availability of 3130-F110-P7T1-W02Q-10A
QUANTITY
3130-F110-P7T1-W02Q-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3130-F110-P7T1-W02Q-10A
Internal Part NumberEIS-3130-F110-P7T1-W02Q-10A
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyCircuit Breakers
Series3130
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3130-F110-P7T1-W02Q-10A
Related Links3130-F110-P, 3130-F110-P7T1-W02Q-10A Datasheet, E-T-A Distributor
3130-F110-P7T1-W02Q-10A Details Description
Related parts for 3130-F110-P7T1-W02Q-10A
TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT23-3 datasheet.pdf
IC REG LDO 3A 1.5V TO-263 datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
EDGECARD 120POS .050 PCI32 SMD datasheet.pdf
RES SMD 12M OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-TX datasheet.pdf
RES SMD 0.036 OHM 1W 1206 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 51.1K OHM 1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
RES 38.3 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf