E-T-A 3130-F110-P7T1-W02Q-12A
3130-F110-P7T1-W02Q-12A picture photo
Mfg. Part Number
3130-F110-P7T1-W02Q-12A
Brief Description
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3130-F110-P7T1-W02Q-12A.pdf
Availability of 3130-F110-P7T1-W02Q-12A
QUANTITY
3130-F110-P7T1-W02Q-12A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3130-F110-P7T1-W02Q-12A
Internal Part NumberEIS-3130-F110-P7T1-W02Q-12A
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyCircuit Breakers
Series3130
Breaker TypeThermal
Current Rating12A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3130-F110-P7T1-W02Q-12A
Related Links3130-F110-P, 3130-F110-P7T1-W02Q-12A Datasheet, E-T-A Distributor
3130-F110-P7T1-W02Q-12A Details Description
Related parts for 3130-F110-P7T1-W02Q-12A
CABLE HIGH DEN SCSI UL20276 .9M datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.6A SYNC 8DFN datasheet.pdf
RES SMD 649 OHM 1% 3W 6227 datasheet.pdf
TRANS NPN 40V 0.2A SOT-923F datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 400W datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
MINITEK HDR HORIZONTAL SMT datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
2GB LPDDR2 X16 400MHZ datasheet.pdf
1.27 HD SMT SHRD datasheet.pdf
CRYSTAL 40.00MHZ 10PF SMD datasheet.pdf