TE Connectivity Raychem Cable Protection 322A123-100-0
322A123-100-0 picture photo
Mfg. Part Number
322A123-100-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
BOOT MOLDED
Datasheet Download
322A123-100-0.pdf
Availability of 322A123-100-0
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
322A123-100-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 322A123-100-0
Internal Part NumberEIS-322A123-100-0
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 322A1
TypeBoot, Transition - Breakout, 2:1 (T)
Shell Size - Insert23
Features-
ColorBlack
MaterialPolyolefin, Semi-Flexible
Large Diameter Supplied1.060" (26.9mm)
Large Diameter Recovered0.490" (12.4mm)
Small Diameter Supplied0.260" (6.6mm)
Small Diameter Recovered0.120" (3.0mm)
Large Recovered Length1.640" (41.7mm)
Small Recovered Length1.070" (27.2mm)
Total Length Supplied-
Total Length Recovered3.280" (83.3mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)322A123-100-0
Related Links322A12, 322A123-100-0 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
322A123-100-0 Details Description
Related parts for 322A123-100-0
RES SMD 11K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 150MW VMT3 datasheet.pdf
RES SMD 12.1K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN TERM BLK FEED THRU WHT 6MM datasheet.pdf
IC FPGA 154 I/O 208PQFP datasheet.pdf
RES 27.4K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.78K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 3SKT SLD CUP datasheet.pdf
CAP CER 7.4PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
RES SMD 30.5K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf