TE Connectivity Raychem Cable Protection 322A134-100-0
322A134-100-0 picture photo
Mfg. Part Number
322A134-100-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
BOOT MOLDED
Datasheet Download
322A134-100-0.pdf
Availability of 322A134-100-0
QUANTITY
322A134-100-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 322A134-100-0
Internal Part NumberEIS-322A134-100-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 322A1
TypeBoot, Transition - Breakout, 2:1 (T)
Shell Size - Insert34
Features-
ColorBlack
MaterialPolyolefin, Semi-Flexible
Large Diameter Supplied1.060" (26.9mm)
Large Diameter Recovered0.500" (12.7mm)
Small Diameter Supplied0.520" (13.2mm)
Small Diameter Recovered0.230" (5.8mm)
Large Recovered Length2.120" (53.8mm)
Small Recovered Length1.520" (38.6mm)
Total Length Supplied-
Total Length Recovered4.240" (107.7mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)322A134-100-0
Related Links322A13, 322A134-100-0 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
322A134-100-0 Details Description
Related parts for 322A134-100-0
CONN HEADER 80POS STR T/H SLD datasheet.pdf
DISPLAY DIGTL NEG 12-24VDC RED datasheet.pdf
FUSE 125A 600V NON STD SLOW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CAP CER 0.80PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 10SKT SLD CUP datasheet.pdf
RES 21K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 68POS datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
CAP CER 62PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf