TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 322A412-100/180-0
322A412-100/180-0 picture photo
Mfg. Part Number
322A412-100/180-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
322A412-100/180-0.pdf
Availability of 322A412-100/180-0
QUANTITY
322A412-100/180-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 322A412-100/180-0
Internal Part NumberEIS-322A412-100/180-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)322A412-100/180-0
322A412-100/180-0 Details Description
Related parts for 322A412-100/180-0
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4MFP datasheet.pdf
IC MCU 4K FLASH 256B SRAM 28SSOP datasheet.pdf
SWITCH DIP 1/2 PITCH datasheet.pdf
MOSFET P-CH 50V 32A TO-263 datasheet.pdf
RES SMD 6.19 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
EXPLOSIONPROOF LIMIT SWES datasheet.pdf
1/2" X 4" RECTANGLES - 5/PK datasheet.pdf
IC USB 3.0 HUB 2-PORT 68QFN datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf