TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 322A423-100/180-0
322A423-100/180-0 picture photo
Mfg. Part Number
322A423-100/180-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
322A423-100/180-0.pdf
Availability of 322A423-100/180-0
QUANTITY
322A423-100/180-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 322A423-100/180-0
Internal Part NumberEIS-322A423-100/180-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)322A423-100/180-0
322A423-100/180-0 Details Description
Related parts for 322A423-100/180-0
CAP ALUM 4700UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
IC REGISTERED TRANSCVR 56TSSOP datasheet.pdf
ENCODER ROTARY 5-12V 360RESOL 2M datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf
BUZZ VDC 2.9KHZ INCREASE DB datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 25V 20% 2824 datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 10V 5% 2312 datasheet.pdf
9 WAY SIL HORIZ SMT PIN HDR datasheet.pdf
RES 520 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf