TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 322A514-25-03-0
322A514-25-03-0 picture photo
Mfg. Part Number
322A514-25-03-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
322A514-25-03-0.pdf
Availability of 322A514-25-03-0
QUANTITY
322A514-25-03-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 322A514-25-03-0
Internal Part NumberEIS-322A514-25-03-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)322A514-25-03-0
322A514-25-03-0 Details Description
Related parts for 322A514-25-03-0
XFRMR LAMINATED 56VA THRU HOLE datasheet.pdf
RES SMD 4.3 OHM 5% 1.5W 2512 datasheet.pdf
MOSFET N/P-CH 30V 3.7A 8-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
VARISTOR 61.2V DISC 14MM datasheet.pdf
IC OPAMP POWER 18MHZ 12SIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
AB 5C 3#12, 2#8 SKT PLUG datasheet.pdf
CAP 22 UF 20% 50 V datasheet.pdf