TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 322A514-25-03/225-0
322A514-25-03/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
322A514-25-03/225-0
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
322A514-25-03/225-0.pdf
Availability of 322A514-25-03/225-0
QUANTITY
322A514-25-03/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 322A514-25-03/225-0
Internal Part NumberEIS-322A514-25-03/225-0
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)322A514-25-03/225-0
322A514-25-03/225-0 Details Description
Related parts for 322A514-25-03/225-0
TRANS NPN 50V 0.15A SOT-323 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 250KSPS 28-SOIC datasheet.pdf
TRIMMER 2K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
HEIGHT SPACER datasheet.pdf
CONN CARDEDGE DL 30POS .050 SMD datasheet.pdf
CAP CER 1.9PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf