TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 322C512-51-0-CS6945
322C512-51-0-CS6945 picture photo
Mfg. Part Number
322C512-51-0-CS6945
Brief Description
BLOW-MOLDED PARTS
Datasheet Download
322C512-51-0-CS6945.pdf
Availability of 322C512-51-0-CS6945
QUANTITY
322C512-51-0-CS6945 Order Process
Ship out your order
Specifications of 322C512-51-0-CS6945
Internal Part NumberEIS-322C512-51-0-CS6945
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 322C5
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)322C512-51-0-CS6945
322C512-51-0-CS6945 Details Description
Related parts for 322C512-51-0-CS6945
CONN HEADER 51POS 1MM VERT SMD datasheet.pdf
RESISTOR 56K OHM 1/16W 5% AXIAL datasheet.pdf
EMITTER IR 850NM 70MA PLCC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 15A 125V datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
MINITEK HDR datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 25POS SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
LGH-1 DBL MOLDED END LEAD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 3.12A datasheet.pdf