Integrated Device Technology (IDT) 345RIPLFT
345RIPLFT picture photo
Mfg. Part Number
345RIPLFT
Manufacturer
Product Category
Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Brief Description
IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
Datasheet Download
345RIPLFT.pdf
Availability of 345RIPLFT
QUANTITY
345RIPLFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 345RIPLFT
Internal Part NumberEIS-345RIPLFT
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationAssembly Lot Number Scheme 12/Oct/2013
PCN PackagingNon-Dry Pack Package 01/Apr/2013
Standard Package2,500
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyClock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
SeriesVersaClock®
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock/Frequency Synthesizer
PLLYes with Bypass
InputClock, Crystal
OutputLVCMOS
Number of Circuits1
Ratio - Input:Output1:9
Differential - Input:OutputNo/No
Frequency - Max200MHz
Divider/MultiplierNo/Yes
Voltage - Supply3.15 V ~ 3.45 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Supplier Device Package20-QSOP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)345RIPLFT
Related Links345R, 345RIPLFT Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
345RIPLFT Details Description
Related parts for 345RIPLFT
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CARDEDGE 60POS DL .156 LOPRO BLK datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 6A TO-220FM datasheet.pdf
IC MUX 2:1 PCI-EXPRESS 16-TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS PANEL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
LPH VERT. ASSY NO GUIDES datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 120V datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
FIXED IND 5.1NH 200MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 23POS PIN datasheet.pdf