E-T-A 3500-F11-P10-A3-0.5A
3500-F11-P10-A3-0.5A picture photo
Mfg. Part Number
3500-F11-P10-A3-0.5A
Brief Description
CIR BRKR 500MA 250VAC 80VDC
Datasheet Download
3500-F11-P10-A3-0.5A.pdf
Availability of 3500-F11-P10-A3-0.5A
QUANTITY
3500-F11-P10-A3-0.5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3500-F11-P10-A3-0.5A
Internal Part NumberEIS-3500-F11-P10-A3-0.5A
Breaker TypeThermal Magnetic
Current Rating500mA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3500-F11-P10-A3-0.5A
Related Links3500-F11-P, 3500-F11-P10-A3-0.5A Datasheet, E-T-A Distributor
3500-F11-P10-A3-0.5A Details Description
Related parts for 3500-F11-P10-A3-0.5A
FIXED IND 800NH 16A 2.33 MOHM datasheet.pdf
CONN HEADER 74POS DUAL 1MM SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 25VC DO201AD datasheet.pdf
SENSOR 100PSI M10-1.25 6H 4.5V datasheet.pdf
RES SMD 2.8K OHM 0.05% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP8T datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE PIN datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD datasheet.pdf