TE Connectivity AMP Connectors 3522680RFT
3522680RFT picture photo
Mfg. Part Number
3522680RFT
Brief Description
RES SMD 680 OHM 1% 3W 2512
Datasheet Download
3522680RFT.pdf
Availability of 3522680RFT
QUANTITY
3522680RFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 3522680RFT
Internal Part NumberEIS-3522680RFT
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)680
Tolerance±1%
Power (Watts)3W
Temperature Coefficient-
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case2512 (6432 Metric)
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Height0.047" (1.20mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3522680RFT
Related Links35226, 3522680RFT Datasheet, TE Connectivity AMP Connectors Distributor
3522680RFT Details Description
Related parts for 3522680RFT
IC FLASH 2MBIT 100NS 32PLCC datasheet.pdf
SENSOR 500PSI M20-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
RES SMD 4.12 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
MOD RF 24XSTREAM 50MW RPSMA IND datasheet.pdf
IC USB FS SERIAL UART 28-SSOP datasheet.pdf
CLIP T-BAR datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X6MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP CER 2.4PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
500 TB SOCKET OPEN RA datasheet.pdf
POWER XFMR CHASSIS MOUNT W/LEADS datasheet.pdf
RES SMD 54.9 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf