TE Connectivity AMP Connectors 36501E4N3JTDG
36501E4N3JTDG picture photo
Mfg. Part Number
36501E4N3JTDG
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
3650 0402 4.3NH 5% 2K RL
Datasheet Download
36501E4N3JTDG.pdf
Availability of 36501E4N3JTDG
QUANTITY
36501E4N3JTDG Order Process
Ship out your order
Specifications of 36501E4N3JTDG
Internal Part NumberEIS-36501E4N3JTDG
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36501E4N3JTDG
Related Links36501E, 36501E4N3JTDG Datasheet, TE Connectivity AMP Connectors Distributor
36501E4N3JTDG Details Description
Related parts for 36501E4N3JTDG
STATIC CHECKER W/GND CORD-CASE datasheet.pdf
CAP CER 910PF 2.5KV NP0 2225 datasheet.pdf
IC TXRX RS-232 W/CAP 16-DIP datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
RES 5.76K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 210K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CORD 4POS FMALE/MALE 15M 18AWG datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 30mA Backlight 24-TQFN (3x4) datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 365MA 850 MOHM datasheet.pdf