TE Connectivity AMP Connectors 36502A8N7JTDG
36502A8N7JTDG picture photo
Mfg. Part Number
36502A8N7JTDG
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
3650 2A 8.7NH 5% 2K RL
Datasheet Download
36502A8N7JTDG.pdf
Availability of 36502A8N7JTDG
QUANTITY
36502A8N7JTDG Order Process
Ship out your order
Specifications of 36502A8N7JTDG
Internal Part NumberEIS-36502A8N7JTDG
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36502A8N7JTDG
Related Links36502A, 36502A8N7JTDG Datasheet, TE Connectivity AMP Connectors Distributor
36502A8N7JTDG Details Description
Related parts for 36502A8N7JTDG
IC REG LDO 5V/ADJ 0.25A 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 30W datasheet.pdf
RES SMD 5.1K OHM 1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf
CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 29M datasheet.pdf
RES 505 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 82UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.24KOHM 0.1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/PINS datasheet.pdf