TE Connectivity AMP Connectors 36502AR25JTDG
36502AR25JTDG picture photo
Mfg. Part Number
36502AR25JTDG
Brief Description
3650 2A 0.25UH 5% 2K RL
Datasheet Download
36502AR25JTDG.pdf
Availability of 36502AR25JTDG
QUANTITY
36502AR25JTDG Order Process
Ship out your order
Specifications of 36502AR25JTDG
Internal Part NumberEIS-36502AR25JTDG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36502AR25JTDG
Related Links36502A, 36502AR25JTDG Datasheet, TE Connectivity AMP Connectors Distributor
36502AR25JTDG Details Description
Related parts for 36502AR25JTDG
IC GATE AND 3CH 3-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 128POS .050" SMD datasheet.pdf
BERGSTIK SMT datasheet.pdf
BEZEL OPEN PLASTIC RED 2/PACK datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 30ppm 10pF 30 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 18 OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
IC FPGA 696 I/O 1517HBGA datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.01% 1/4W 1206 datasheet.pdf