Vishay/Sprague 36D861F450DC2A
36D861F450DC2A picture photo
Mfg. Part Number
36D861F450DC2A
Brief Description
860UF 450V 76X105 85C ST
Datasheet Download
36D861F450DC2A.pdf
Availability of 36D861F450DC2A
QUANTITY
36D861F450DC2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36D861F450DC2A
Internal Part NumberEIS-36D861F450DC2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36D861F450DC2A
Related Links36D861F, 36D861F450DC2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36D861F450DC2A Details Description
Related parts for 36D861F450DC2A
CONN HDR DUAL 8POS .100 SRT TIN datasheet.pdf
MINITEK HDR VRT POL&LAT- datasheet.pdf
AUDIO PLUG 3.5MM 3P SCREENED datasheet.pdf
CAP CER 12PF 50V S2H 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
Crystal 14.31818MHz 20ppm 16pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES SMD 0.3 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf