Vishay/Sprague 36DE263G025AC2A
36DE263G025AC2A picture photo
Mfg. Part Number
36DE263G025AC2A
Brief Description
26000UF 25V 35X105 85C ST
Datasheet Download
36DE263G025AC2A.pdf
Availability of 36DE263G025AC2A
QUANTITY
36DE263G025AC2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DE263G025AC2A
Internal Part NumberEIS-36DE263G025AC2A
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Sales RepresentativeElla Cai
Email[email protected]
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DE263G025AC2A
Related Links36DE263, 36DE263G025AC2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DE263G025AC2A Details Description
Related parts for 36DE263G025AC2A
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC datasheet.pdf
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 10MSOP datasheet.pdf
IC ADC 10BIT SAR REG 20-CDIP datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 75MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CABLE 4COND 22AWG RED 1000' datasheet.pdf
RES 44.2K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS PIN datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS CABLE PIN datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 5% 2000VDC RAD datasheet.pdf