Vishay/Sprague 36DE263G040BB2A
36DE263G040BB2A picture photo
Mfg. Part Number
36DE263G040BB2A
Brief Description
26000UF 40V 51X79 85C ST
Datasheet Download
36DE263G040BB2A.pdf
Availability of 36DE263G040BB2A
QUANTITY
36DE263G040BB2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DE263G040BB2A
Internal Part NumberEIS-36DE263G040BB2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DE263G040BB2A
Related Links36DE263, 36DE263G040BB2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DE263G040BB2A Details Description
Related parts for 36DE263G040BB2A
SWITCH MINI SPDT PIN PLUNG.187QC datasheet.pdf
IC DC/DC CONTRLR DDR/QDR 24-SSOP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 2.5KV 380A DO205 datasheet.pdf
CBL RIBN 37COND 0.050 BLACK 100' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 0.976 OHM 1% 2W 4124 datasheet.pdf
CONN HEADR 78POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf